Pēcdzemdību periods

Maria Intimate

Maria Intimate – intīmās higiēnas gels. Īpaši piemērots sievietēm reproduktīvā vecumā, menstruācijas un grūtniecības laikā, kā arī pēcdzemdību  periodā.

Maria Intimate – intīmās higiēnas gels. Īpaši piemērots sievietēm reproduktīvā vecumā, menstruācijas un grūtniecības laikā, kā arī pēcdzemdību  periodā.

Īpaši piemērots:

  • sievietēm reproduktīvā vecumā
  • menstruācijas un grūtniecības laikā, kā arī pēcdzemdību periodā.

Satur dabiskus liepziedu un auzu ekstraktus, kuri nodrošina aizsargājošu, mīkstinošu un mitrinošu iedarbību. Savukārt Tribulus Terrestris ekstraktam piemīt antibakteriāla iedarbība. Pateicoties līdzekļa sastāvam, tas maigi tīra un saudzē sievietes intīmās zonas fizioloģisko pH līmeni menstruācijas un grūtniecības laikā, kā arī pēcdzemdību periodā.

Smaržvielas nesatur alergēnus.

Nesatur parabēnus un tiazolinonu.

Lietošanas veids: nelielu daudzumu gela (divas dozatora devas) uzklāt uz mitras ādas, viegli iemasēt un rūpīgi noskalot.

Ražots Itālijā

Importētājs: SIA „Elvim” Kurzemes pr. 3G, Rīga, LV-1067
+ (371) 67 808 440

Aptiekas

     

Veikala tīkli

Maria Comfort

Maria Comfort – gaisu caurlaidīgi krūšturu ieliktnīši barojošām mātēm. Ērtajiem ieliktnīšiem ir unikāls, gaisu caurlaidīgs polipropilēna slānis un īpaši mīksts pildījums.

Maria Comfort – gaisa caurlaidīgi krūšturu ieliktnīši barojošām mātēm. Ērtajiem ieliktnīšiem ir unikāls, gaisu caurlaidīgs polipropilēna slānis un īpaši mīksts pildījums, kas rada labsajūtu un pasargā jūsu veļu no piena noplūdēm starp mazuļa ēdienreizēm. 
Iepakojumā – 4 vai 30 vienreizējie krūšturu ieliktnīši 
Ražots: Šveicē 
Importētājs: SIA „Elvim” Kurzemes pr. 3G, Rīga, LV-1067
+ (371) 67 808 440

Aptiekas

     

Maria Lactation

Maria Lactation ir unikāls dabīgu vielu komplekss. Sastāvā iekļautais bišu māšu peru pieniņš stimulē laktāciju; fenheļa augļu pulveris un romiešu ķimeņu augļu pulveris novērš vēdera pūšanos; pienenes sakņu pulveris stimulē apetīti; vilkābeles lapu un ziedu pulveris stiprina sirds-asinsvadu sistēmu.

Maria Lactation ir unikāls dabīgu vielu komplekss. Ieteicams lietot, lai veicinātu piena veidošanos barojošām mātēm. Sastāvā iekļautais bišu māšu peru pieniņš stimulē laktāciju; fenheļa augļu pulveris un romiešu ķimeņu augļu pulveris novērš vēdera pūšanos; pienenes sakņu pulveris stimulē apetīti; vilkābeles lapu un ziedu pulveris stiprina sirds-asinsvadu sistēmu. 

Sastāvs 2 kapsulās
Bišu māšu peru pieniņš 20 mg
Fenheļa augļu pulveris 120 mg
Romiešu ķimeņu augļu pulveris 120 mg
Grieķu sierāboliņa sēklu pulveris 120 mg
Pienenes sakņu pulveris 40 mg
Vilkābeles lapu un ziedu pulveris 40 mg
Cinks (cinka glikonāts) 2,9 mg (11,6 % no IDD*)
* Ieteicamā diennakts deva 
Citas sastāvdaļas: želatīns (kapsulas apvalks) 

Sastāvdaļu apraksts

Grieķu sierāboliņa sēklu pulveris
– Satur alkoloīdus (trigonellīnu u.c.), steroīdos saponīnus, flavonoīdus, gļotvielas, rūgtvielas, ēterisko eļļu, vitamīnus. Atvieglo dzemdības un veicina laktāciju.  
Fenheļa augļu pulveris 
– Augļi satur ēteriskās eļļas līdz 6%, eļļas līdz 12%, kā arī olbaltumvielas, cukuru u.c. Fenhelis satur C vitamīnu 50-90 mg%, karotīnu 6-10 mg%, A, E un B grupas vitamīnus. Fenheli lieto, ja ir sūdzības par meteorismu un sāpēm vēderā. Veicina piena veidošanos barojošām mātēm. 
Romiešu ķimeņu augļu pulveris 
– Šī ārstniecības augs satur ēteriskās eļļas līdz 7%, eļļas no 14-22 %. Atjauno laktāciju. 
Pienenes sakņu pulveris 
– Satur inulīnu, triterpēna savienojumus, beta sitosterolu, kaučuku, eļļu, gļotvielas. Veicina gremošanas un vielmaiņas procesa uzlabošanos, stimulē apetīti, paaugstina tonusu. Pastiprina piena izdalīšanos barojošām mātēm. 
Vilkābeles lapu un ziedu pulveris 
– Satur flavonoīdus, karotīnu, pektīnu, fruktozi, cieti, saponīnus, organiskās skābes, tajā skaitā askorbīnskābi. Stiprina sirds-asinsvadu sistēmu, uzlabo sirds muskuļa darbību. 
Bišu māšu peru pieniņš 
– Ir bagāts ar vitamīniem un minerālvielām. Veicina piena veidošanos un pasargā organismu no svarīgu vielu zaudēšanas zīdīšanas periodā 
Cinks 
– Ir nozīmīgs mikroelements normālai vielmaiņas procesu norisei organismā. 
Lietošanas veids
pa 1 kapsulai 2 reizes dienā ēdienreižu laikā, uzdzerot glāzi ūdens. 
Uztura bagātinātājs 60 kapsulas 
Ražotājs: SARL Produits Nature Francija 

Aptiekas

     

Maria Nipple Cream

Maria Nipple Cream – krēms krūšu galiem. Nomierina un aizsargā saplaisājušus krūšu galus grūtniecības un laktācijas laikā.

Maria Nipple Cream  –  krēms krūšu galiem.

Nomierina un aizsargā saplaisājušus krūšu galus  grūtniecības un laktācijas laikā.

Drošs gan mammām, gan bērniem

Maria Nipple Cream satur īpaši maigas konsistences lanolīnu  ar  ļoti augstu tīrības pakāpi (atbilst farmācijā izmantojamo vielu tīrības kritērijiem).

Lietošana: pirms krēma lietošanas nomazgājiet rokas. Pēc barošanas saudzīgi uzklājiet krēmu uz krūšu galiem. Pirms barošanas krēmu nav nepieciešams notīrīt.

Aktīvas vielas: lanolīns, tokoferols.

Nesatur konservantus un smaržvielas.

Iepakojumā 50 ml. Ražots Vācijā

Importētājs: SIA „Elvim” Kurzemes pr. 3G, Rīga, LV-1067
+ (371) 67 808 440

Aptiekas